Nový rok 2024

Zdravíme všechny příznivce kolií v novém roce 2024! Minulý rok nás rozhodně nešetřil a doufám, že si alespoň na chvilku budeme moct odfrknout.

 Abych to trochu zbilancovala, v květnu si Corey přidal do sbírky písmenek složenou zkoušku z rally obedience RO-Z a pokud vím, tak je u nás první a doposud jedinou kraťandou s touto zkouškou. Aby se to vyvážilo, tak si bohužel přidal i nový lék do sbírky na potlačení vedlejších účinků antiepileptik. Korejsek má za sebou něco přes 50 záchvatů, bere 3 druhy léků plus potravinové doplňky a je na jaterní dietě.  Přesto si užívá živou velkými doušky, jako to dělal od prvního nadechnutí. Aladin prodělal na podzim extrakci několika zubů a od té doby se mu výrazně ulevilo a vykračuje si jako za mlada. Dokonce se začal zlepšovat na fyzioterapii, z čehož mám největší radost. Na podzim jsme se stihli přestěhovat z Prahy na vesnici, kucí mají k dispozici zahradu a mají novou kámošku, vlčandu Centu.

Do dalšího roku máme přání, abychom se na Vánoce sešli minimálně ve stejném počtu. Jinak uvidíme, jestli se nám poštěstí na poli sportovním a ukořistíme s Korejskem nějakou zkoušku, nebo jestli budeme jen dál trénovat pro radost naší oblíbenou poslušnost.