Naše smečka se rozrůstá!

Když jede člověk na výlet, obvykle si z něj přiveze třeba suvenýr. Nebo něco dobrého k jídlu. My si dnes udělali výlet do Slezska a odvezli si odsud aladinova nového parťáka!

Příchod dalšího pejska byl vcelku nevyhnutelný od doby, co si nás Aladin omotal kolem packy, teď jen zbývalo vyřešit načasování. Vzhledem k tomu, že jsme v domácnosti měli už dva pejsky, odkládali jsme rozhodnutí do doby, kdy bylo Aladinovi 8 let. Chovatelskou stanici Molinari jsme měli vyhlídnutou už nějaký ten rok a když zveřejnili plány na krytí, hned jsme si objednali jedno moliňátko a doufali, že bude co nejdřív doma. Nakonec jsme čekali dva roky, než se zadařilo a mohli jsme si vysněné štěně odvézt domů.

Náš nový přírůstek se jmenuje Confluentes „Corey“ Molinari a můžete se o něm dozvědět víc v jeho medailonku. Těšíme se, co všechno s tímto rakeťákem zažijeme a moc děkujeme Báře, její rodině a všem, kteří se štěňátky pomáhali, za úžasnou péči a servis, o kterém se nám ani nesnilo. Corey je veselý, akční a sebevědomý pejsek, který mezi nás krásně zapadl a každým dnem musíme obdivovat, kolik práce do nich v chovatelské stanici vložili. Chtěli bychom moc poděkovat za štěňátko, které bylo od narození milováno a hýčkáno v rodinném kruhu a slibujeme, že v tom budeme pokračovat, jak nejlépe budeme umět.

Vendy, Pepa a Aladin