Jubilejní výstava v Brně, aka třicítka

Po neplánované výstavní pauze jsme se opět vypravili na brněnské výstaviště, kde se konala národní výstava ke 30. výročí založení ČMKU. 

Tentokrát jsme Coreyho přihlásili do třídy pracovní a tak si chlapec bez konkurence vyběhal svoje první čekatelství CAC, což mi udělalo velkou radost, hlavně díky krásným slovům a posudku od paní rozhodčí Boženy Ovesné. Poté nastoupil do kruhu se dvěma vrstevníky (Derris Wide Park a Bastien Skalský Vrch, kteří ovládli svojí třídu) a s ostříleným výstavním matadorem Ludvíkem (Lugh Little Prince Smart Love), který mlaďáskům ukázal jak se to dělá a vyběhal si titul vítěze jubilejní výstavy a následně i BOB. Gratulujeme!

Spolu s námi se svezla kamarádka s BOC Vixen Fire Fitmin, která si na své vůbec první výstavě vyběhala v dorostu známku VN (bez pořadí, z 9 fen). Holky jsou spolu moc šikovné a věřím, že se neztratí v čemkoliv, co spolu podniknou. Samozřejmě jsem neodolala a koupila Coreymu novou hračku, kterou přece nezbytně potřeboval a jelo se domů. 

Děkujeme pořadatelům za výstavu s velmi příjemnou atmosférou, kterou jsme si moc užili (musím vyzdvihnout krásné medaile a výstavní klip jako suvenýr), také děkuji přátelům, kteří mi dělali společnost. A taky Coreymu, že jsem si s ním tohle mohla zažít a užít na maximum (a že v kennelce neřval :D). Fotky jsou od super týmu Temzy photography (najdete na facebooku a na instagramu).