Coreyho první výstavy

O Coreym a Aladinovi si samozřejmě myslíme, že jsou to nejhezčí psi na planetě.. tak jsme se rozhodli vyrazit na výstavu, kde bychom o tom přesvědčili i někoho dalšího. Pro začátek jsme nechtěli nic velkolepého, tak jsme se spokojili s evropskou výstavou v Budapešti, konanou na silvestra. Společnost nám dělala Martina s coreyho tatínkem Jimmem (Amundsen Elentudas) a s tetou Bžundou (Borůvka Elentudas). Nakonec se z toho vyklubal pouze trénink na výstavu a dlouhé cestování, protože si Corey nesedl s paní rozhodčí a odnesl si “nehodnocen”.

O týden později jsme se vydali do Brna na národní výstavu a tam už se dařilo lépe, Corey si bez konkurence vyběhal VN1 a moc hezký slovní posudek od paní Zdeny Jílkové. Mám z toho nosálka radost, ani ne tak kvůli výsledkům, ale hlavně proto, že mu výstavní ruch přijde jako pohoda a zvládl to v 5 měsících jako profík. Po náročném dni jsme se ještě zastavili u sestřičky Sunny, tak si sourozenci po čtvrt roce spolu pohráli.

Na další výstavy se chystáme na jaře, konkrétně klubová výstava v Horních Počernicích a v Chropyni, tak se tam třeba s někým z vás kdo to čte potkáme!